صفحه اصلی / ▼دیگرOther / –عمومیPublic / ۳D sound صدای سه بعدی

۳D sound صدای سه بعدی

آرايشگاه مجازی

داستان يك آرايشگاه مردانه ميباشد و به زبان انگليسی ميباشد ولی چيزی که جالبه اين است که اگر شما اين فايل صوتی را با هدفون گوشی خود گوش دهيد فکر ميكنيد که در آن محيط هستيد و حالت عجيبی به شما دست ميدهد.

برای آشنايی با نحوه ساخت و گوش دادن به اين صدا به ادامه مطالب برويد

برای نمونه به فایل صوتی زیر با هدفون و چشمان بسته گوش دهید تا تجربه آرایشگاه مجازی را به کمک امواج مغزی همین الآن تجربه کنید

لينك دريافت فايل صوتی

بر اساس ویژگی خاص امواج بینورال و امکان تولید نرم افزاری امواج مغزی توسط ضربان های بینورال (Binaural Beats) سری نرم افزارهای خاصی برای تولید امواج مغزی در سطح دنیا تولید شده است که با تلفیق این امواج با موزیک های مدیتیشن و آرام بخش ( یا حتی موزیک های هیجان انگیز) به کمک ضمیر ناخودآگاه حالات جسمی و روحی خاصی را در وجود شنوندگان ایجاد میکنند. حالاتی مثل میل یادگیری شدید و هشیاری فوق العاده و یا حتی بی اشتهایی و اعتماد به نفس بالا برای ورزش و لاغر شدن و حتی حالات عرفانی و آرامش و مدیتیشن های عمیق همگی به کمک این امواج و نرم افزار های مربوطه قابل حصوص می باشند.

نمونه هایی از امواج صوتی بينورال روی اينترنت

http://www.cmorrow.com/cmp/audiosamples/index.html

صدای موتور سيكلت

صدای برخورد ستاره دنباله دار و آتش گرفتن و خاموش شدن آن توسط آب

صدای رسيدن قطار به ايستگاه

صدای بارش باران

مراسم سرخ پوستی!

برای اينكه شما هم بخواهيد توسط اين امواج چنين صداهايی بسازيد ميتوانيد به آدرس زير رفته و پس از دريافت نرم افزار

صدای سه بعدی بسازيد.

http://www.bwgen.com/download.htm

درباره مدیر سایت

سعید حسینی هستم کارشناسی مهندسی نرم افزار مدیر سایت و علاقه مند به فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نو علاقه مند به وردپرس و جوملا و مدتی افتخار همکاری با انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی را نیز داشتم. مهارتهای نرم افزاری • وب : PHP , HTML , Java script , JQuery , asp , CSS & CSS3 , Dreamweaver • برنامه نویسی : Delphi , C ++ , C sharp • بانک اطلاعاتی : SQL Server , MySQL , Oracle • طراحی : Photoshop ورزش های مورد علاقه ام شنا و فوتبال و دوچرخه سواری هستند.

همچنین بخوانید

لیست بیماری‌هایی که با سبزیها و میوه‌ها درمان می‌شوند

لیست بیماری‌هائی که با سبزی‌ها و میوه‌ها درمان می‌شوند: کم خونی : هویج ، اسفناج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *