ورود خودکار به سیستم

برخي از كاربران دوست ندارند به ويندوز XP وارد شوند . وقتي كامپيوتر را مجددا راه اندازي مي كنند ، مايلند تمام اقدامات راه اندازي تا رسيدن به Desktop خودكار انجام شده و مجبور نباشند در كادر محاوره ايي Log On To Windows معطل شوند . قبل از اينكه روش كار را شرح دهيم ، اجازه دهيد بگويم كه اگر كامپيوتر شما به يك شبكه تجاري متصل است ، هرگز نبايد مرحله ورود را ناديده بگيريد . از نظر امنيتي درست نيست هر كس با حق دسترسي كامل با تمام محتويات كامپيوتر و شبكه وارد كامپيوتر شود . توانايي ورود خودكار به ويندوز XP را بايد در رجيستري ويندوز در زير كليد :

HKEY_CURRENT_USER [ SOFTWARE ] [ Microsoft ] [ WindowsNT ] [ CurrentVersion ] [WinLogOn ]

پيكربندي كنيد . ابتدا بايد مقدار REG_SZ براي AutoAdminLogon را ۱ تنظيم كنيد تا اين ويژگي فعال شود . فقط به خاطر داشته باشيد كه اين يك مقدار REG_SZ است نه يك مقدار REG_DWORD . سپس مقادير DefultUserName و DefultPassword را با نام كاربر و رمز عبوري تنظيم كنيد كه مي خواهيد با استفاده از آن به سيستم عامل وارد شويد . در پايان مقدار REG_SZ براي DefultDomainName را با نام حوزه ايي تنظيم كنيد كه نام كاربر و رمز عبور شما را مجاز مي داند . در صورتي كه آرايه هاي ذكر شده در بالا موجود نبود بهتر است با راست كليك كردن و انتخاب New String value آن ها را ايجاد و مقدار دهي كنيد . حال كامپيتور را RESTART كرده و نتيجه ي كار خود را مشاهده كنيد .

درباره مدیر سایت

سعید حسینی هستم کارشناسی مهندسی نرم افزار مدیر سایت و علاقه مند به فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نو علاقه مند به وردپرس و جوملا و مدتی افتخار همکاری با انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی را نیز داشتم. مهارتهای نرم افزاری • وب : PHP , HTML , Java script , JQuery , asp , CSS & CSS3 , Dreamweaver • برنامه نویسی : Delphi , C ++ , C sharp • بانک اطلاعاتی : SQL Server , MySQL , Oracle • طراحی : Photoshop ورزش های مورد علاقه ام شنا و فوتبال و دوچرخه سواری هستند.

همچنین بخوانید

language bar

برطرف کردن مشکل ناپدید شدن نوار زبان در ویندوز ۷و۸

نوار زبان ویندوز ۷ حتی پس از فعال کردن آن در Control Panel گاهی ناپدید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *