صفحه اصلی / ▼برنامهProgram / –مهندسيEngineering / نرم‌افزار رسم نمودار گردش کار WizFlow Professional v6.0

نرم‌افزار رسم نمودار گردش کار WizFlow Professional v6.0

نرم‌افزار  WizFlow Professional v6.0 محصول شركت PaceStar، نرم‌افزاری مفید برای دانشجویان رشته‌های كامپیوتر می‌باشد مخصوصاً كسانی كه در درس برنامه‌نویسی، نیاز به رسم فلوچارت دارند. همان‌گونه كه در تصویر زیر مشاهده می‌كنید، فلوچارت الگوریتم مرتب‌سازی حبابی (Bubble Sort) رسم شده است.

 WizFlow Professional v۶.۰

در این نرم ‌افزار به راحتی می‌توانید اقدام به رسم نمودار گردش كار مخصوص به خود نمایید. فقط كافی است شكل مورد نظر خود را انتخاب كرده و بر روی صفحه قرار دهید. در صورت نیاز متنی به آن اضافه نموده و سپس ارتباط میان اشكال مختلف را فقط با عمل Drag میان آن دو شكل، برقرار نمایید.
خطوط مورد نیاز برای اتصال میان دو شكل، به صورت خودكار رسم می‌شود و حتی با جابجایی هر یك از شكل‌های طرفین این خط، خط مورد نظر به صورت خودكار تنظیم می‌شود.
از دیگر امكانات جالب این برنامه امكان تعیین رنگ برای هر یك از قسمت‌های نمودار مورد نظر می‌باشد.

برای استفاده از این برنامه، ابتدا از منوی File یك چارت جدید ایجاد نمایید. برای ایجاد یك نمودار جدید می‌توانید از قالب‌هایی كه از پیش آماده شده استفاده نمایید.
در این برنامه ۳ قالب آماده وجود دارد: قالب برای رسم بلوك دیاگرام، قالب برای رسم فلوچارت و قالب برای دیاگرام‌های همه منظوره.
شما با توجه به نیاز خود باید یكی از این قالب‌ها را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب قالب مورد نظر، از سمت چپ صفحه می‌توانید اشكال مورد نیاز خود را بر روی صفحه قرار دهید. برای مشاهده تمامی اشكال یا تمامی خطوط، بر روی دكمه Figures و یا Connectors كلیك كرده و گزینه … را انتخاب نمایید.

همچنین از منوی Figures می‌توانید با انتخاب گزینه Insert Symbol و یا Insert Graphic، یك نشانه و یا یك عكس را به نمودار خود اضافه نمایید. نشانه و یا عكس اضافه شده، همچون دیگر اشكال آماده موجود در برنامه می‌باشد. البته قابلیت اضافه كردن متن به تصاویر و برخی نشانه‌ها وجود ندارد.

پس از اتمام كار، می‌توانید فایل خود را با فرمت یك عكس مثل jpg, bmp, wmf و … و یا با فرمت خود برنامه (edg) ذخیره نمایید.

WizFlow Professional v۶.۰ WizFlow Professional v۶.۰WizFlow Professional v۶.۰

لينك دانلود غیر مستقیم با حجم ۶٫۲۸ MB

سايت سازنده: www.pacestar.com

منبع

درباره مدیر سایت

سعید حسینی هستم کارشناسی مهندسی نرم افزار مدیر سایت و علاقه مند به فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نو علاقه مند به وردپرس و جوملا و مدتی افتخار همکاری با انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی را نیز داشتم. مهارتهای نرم افزاری • وب : PHP , HTML , Java script , JQuery , asp , CSS & CSS3 , Dreamweaver • برنامه نویسی : Delphi , C ++ , C sharp • بانک اطلاعاتی : SQL Server , MySQL , Oracle • طراحی : Photoshop ورزش های مورد علاقه ام شنا و فوتبال و دوچرخه سواری هستند.

یک دیدگاه

  1. سلام
    بهتره در قسمت منبع، لينك هم تعيين كنيد نه صرفاً يك اسم.
    موفق باشيد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *