بازی Ballance

بازی Ballance
بازيي با سبک و سياقي متفاوت …
همانطور که از نام اين بازي مشخص است هدف اصلي در اين بازي حفظ تعادل و رساندن توپ به مقصد است.
در اين راه موانع متعددي پيش روي داريد و اين تصميم هاي به موقع و سريع شماست که باعث دست يابي به هدف و پشت سرگذاردن مراحل مي شود…

توسعه دهنده : Cyparade
ناشر : Atari
سبك : Puzzle
تاريخ انتشار : ۲۰۰۴/۰۴/۲۹
سيستم مورد نياز : پنتيوم II ، ويندوز ۹۸ و بالاتر ، ۶۴ مگابايت رم ، ۸ مگابايت كارت گرافيك ، ۱۵۰ مگابايت فضاي خالي
سيستم پيشنهادي : پنتيوم III ، ويندوز ۹۸ و بالاتر ، ۱۲۸ مگابايت رم ، ۱۶ مگابايت كارت گرافيك ، ۱۵۰ مگابايت فضاي خالي

Ballance نام بازيي است که شايد کمتر کسي اسم آن را شنيده باشد اما کساني که اين بازي را خريداري کردند مي دانند که اين بازي ارزش بازي کردن را داشت ، اين بازي ساخت کمپاي Cyparade مي باشد و توسعه دهنده ي آن شرکت Atari است . داستان بازي اينگونه است که شما ، هدايت توپي را بر عهده داريد و بايد اين توپ را به مقصد برسانيد و در به مقصد رساندن اين توپ با موانع زيادي رو به رو خواهيد شد و بايد تلاش بسيار زيادي بخرج دهيد و گاهي بخاطر يک اشتباه کوچک مجبور خواهيد شد مجددا از ابتدا بازي را ادامه دهيد. مراحل بازي از موانع و تنوع خاصي بر خوردار است و وقتي که يک مرحله را پشت سر گذاشتيد ، فکر مي کنيد چقدر اين مرحله سهل و آسان بوده اما در مرحله ي بعد دوباره بايد تلاش زيادي بکنيد تا توپ را به مقصد هدايت کنيد و اگر در يک مرحله با مشکل مواجه شويد و کار به اتمام رساندن آن دشوار شود به هيچ وجه از بازي زده نمي شويد و بالعکس بيشتر جذب آن شده و تمام سعي خود را براي اتمام مرحله و ادامه بازي بکار خواهيد برد. موانع در بازي به شکلي طراحي شده اند که در اوايل بسيار پيچيده به نظر مي آيند اما بعد از مدتي متوجه مي شويد که نه تنها پچيده نيستند بلکه بسيار ساده است. از جمله موانعي که در بازي وجود دارد مي توان به کيسه هايي اشاره کرد که در هوا به يک طناب متصل اند و با برخورد به آنها به شما باعث سقوط شما مي شوند.شما تمام بازي را بايک توپ انجام نمي دهيد بلکه در بازي ، شما از ۳ توپ مختلف استفاده مي کنيد . در هر مرحله مکان هايي وجود دارد که شما مي توانيد توپتان را تعويض کنيد حق انخاب شما بين ۳ توپ با خواص مختلف است.توپ سنگي : اين توپ بسيار قدرتمند است و در جابجا کردن اشيا به شما کمک بسياري مي کند اما کنترل اين توپ نسبت به بقيه ي توپ ها سخت تر مي باشد و اين به خاطر وزن زياد توپ مي باشد بطوريکه در سرازيري ها به سختي مي توان آن را مهار کرد و بايد در استفاده از آن دقت کنيد.

توپ کاغذي : سبک ترين توپ ، توپي که در بسياري از مواقع شما را ياري مي کند. مهمترين قابليت اين توپ اين است که وقتي بر روي فن هايي که در بازي وجود دارد مي رويد با اين توپ به سمت بالا مي رويد و همچنين در جاهايي مي توانيد به شکل عمودي حرکت کنيد. کنترل اين توپ بسيار ساده مي باشد.

توپ چوبي : توپي که در اول هر مرحله در اختيار شماست اين توپ از کنترل خوبي برخوردار است و تقريبا نقطه ي بين دو توپ ديگر مي باشد.

اين قابليت که شما در بازي از ۳ توپ استفاده مي کنيد جذابيت بازي را دو چندان کرده چون اين شما هستيد که بايد تصميم بگيريد از کدام توپ استفاده کنيد تا به مقصد برسيد.

گرافيک بازي با توجه به حجم کم بازي (۸۰ مگابايت) قابل قبول بوده و جزييات خوبي دارد اما يکي از نقاط ضعف بازي بخش صداي بازي مي باشد که بسيار ضعيف ارايه شده است ، البته صداي اشيا در حد معمولي است و اما موزيک بازي نيز يکي ديگر از بخش هاي ناموفق و ضعيف بازي به شمار مي آيد.در کل اين بازي را به تمام کساني که به اين سبک بازي علاقه دارند توصيه مي کنم که حتما اين بازي را امتحان کنند.

لينك دانلود و عكس هايي از محيط بازی در ادامه مطالب

 

 

 

Movies


 

Movie 1 (4,6 MB)

Movie 2 (2,8 MB)

Movie 3 (2,8 MB)

Movie 4 (2,4 MB)

 
 Screenshots

توجه:

پس از دانلود ۴ فايل .rar فايل با نام Ballance v1.3.part1.rar را Extract (بيرون ريخته) و پس از نصب ميتوانيد

از فايل BallanceCrackPlayer.exe جهت كرك بازي استفاده كنيد.

دريافت فايل (۱) ۷٫۹۵ مگابايت

دريافت فايل (۲) ۷٫۹۵  مگابايت

دريافت فايل (۳) ۷٫۹۵  مگابايت

دريافت فايل (۴) ۷٫۶۰  مگابايت

درباره مدیر سایت

سعید حسینی هستم کارشناسی مهندسی نرم افزار مدیر سایت و علاقه مند به فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نو علاقه مند به وردپرس و جوملا و مدتی افتخار همکاری با انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی را نیز داشتم. مهارتهای نرم افزاری • وب : PHP , HTML , Java script , JQuery , asp , CSS & CSS3 , Dreamweaver • برنامه نویسی : Delphi , C ++ , C sharp • بانک اطلاعاتی : SQL Server , MySQL , Oracle • طراحی : Photoshop ورزش های مورد علاقه ام شنا و فوتبال و دوچرخه سواری هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *