صفحه اصلی / ▼دیگرOther / –بازیGame / بازی فکری و خلاقانه بسیار جالب Azada v۱.۰.۳

بازی فکری و خلاقانه بسیار جالب Azada v۱.۰.۳

این هم یک بازی جالب دیگر از بازیهای Reflexive. این بازی نیاز به خلاقیت زیادی دارد. شما باید مراحل متنوع و گوناگونی را بگذرانید. برای هر محله باید ابتکار عمل خاصی داشته باشید. دستور بازی در هر مرحله در ابتدای شروع آن به شما داده می شود. در یک مرحله باید کلیدی را پیدا کنید. در یک مرحله باید دو تصویر مشابه را پیدا کنید. در یک مرحله باید ترتیب رنگها را تشخیص دهید و …. مراحل نیاز به معلومات مختلفی دارد. برای طی یک سری مراحل زمان شما محدود است. بازی طوری طراحی شده است که از گذراندن هر مرحله لذت می برید.
این بازی نیاز به خلاقیت زیادی دارد. شما باید مراحل متنوع و گوناگونی را بگذرانید. برای هر محله باید ابتکار عمل خاصی داشته باشید. دستور بازی در هر مرحله در ابتدای شروع آن به شما داده می شود. در یک مرحله باید کلیدی را پیدا کنید. در یک مرحله باید دو تصویر مشابه را پیدا کنید. در یک مرحله باید ترتیب رنگها را تشخیص دهید و …. مراحل نیاز به معلومات مختلفی دارد. برای طی یک سری مراحل زمان شما محدود است. بازی طوری طراحی شده است که از گذراندن هر مرحله لذت می برید.

Azada game

اگر مطمئن هستید كه از هوش بالایی برخوردار هستید به شما این بازی را توصیه میكنم.
قابلیتهای كلیدی بازی Azada v1.0.3:
– جلوهای زیبا و كم نظیر صوتی و بصری
– گرافیک ساده و زیبا در عین حال جذاب
– بالا بردن خلاقیت و هوش افراد
– دست زدن به ابتكار و خلاقیت در طی بازی
– داشتن مراحل بسیار زیاد و سرگرم كننده
– پیدا كردن تصاویر مشابه در بازی
– تشخیص رنگ و پیدا كردن آنها
– و…

دانلود – ۴۴٫۱ مگابايت غير مستقيم

سايت سازنده

روش فعالسازی : بعد از نصب و اجرای برنامه بر روی Already Paid کلیک کنید. سپس بر روی I’m not connected to the internet کلیک کنید. کد برنامه را در کی جن قرار دهید. کد جواب را گرفته و به برنامه منتقل کنید و بر روی Submit کلیک کنید.

درباره مدیر سایت

سعید حسینی هستم کارشناسی مهندسی نرم افزار مدیر سایت و علاقه مند به فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نو علاقه مند به وردپرس و جوملا و مدتی افتخار همکاری با انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی را نیز داشتم. مهارتهای نرم افزاری • وب : PHP , HTML , Java script , JQuery , asp , CSS & CSS3 , Dreamweaver • برنامه نویسی : Delphi , C ++ , C sharp • بانک اطلاعاتی : SQL Server , MySQL , Oracle • طراحی : Photoshop ورزش های مورد علاقه ام شنا و فوتبال و دوچرخه سواری هستند.

یک دیدگاه

  1. Many thanks for an amazing publish, may read your particular others posts. thank you your thinking on this, I soon became a lttle bit made an impact to by this article. Thanks again! You earn a good time. Has wonderful data here. I believe if more people thought of it doing this, they’d possess a better time period receive the hold ofing the matter.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *